Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
logo.img.alt
Dom

SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

dobra jakość Boże Narodzenie pudełka na sprzedaż
dobra jakość Boże Narodzenie pudełka na sprzedaż
Im Online Czat teraz

SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

1 2 3 4 5
SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD. SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD. SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD. SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD. SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
marki : MAX · I
Ilość pracowników : 50~200
Coroczne wyprzedaże : 20 million-30 million
Rok założenia : 2002
pc Export : 70% - 80%
Advantage: ODM including Design, Trade, and Manufacture
YANGCHOU SHEILD DRUKOWANIE I PAKOWANIE CO. LTD. to chiński producent specjalizujący się w produkcji najwyższej jakości markowych pudełek, kolorowych pudełek z nadrukiem, sztywnych pudełek z płyty wiórowej i innych opakowań papierowych, w tym toreb papierowych, pudeł z tektury falistej i kartonów PDQ. Dostarczamy również wysokiej jakości artykuły papiernicze, zeszyty, albumy, papierowe ramki do zdjęć, etykiety i przywieszki, kartki z życzeniami i koperty itp.


Po ponad 20 latach doświadczenia w drukowaniu i pakowaniu, zmieniliśmy się z małego, pojedynczego producenta druku i opakowań w zintegrowaną, kompleksową grupę zajmującą się drukowaniem i projektowaniem opakowań, opracowywaniem produktów, produkcją, pozyskiwaniem akcesoriów i prezentów oraz wysyłką.

W 2016 r. Budujemy własną markę MAX dla TO DO MAX DLA TWOJEGO DRUKU I PAKOWANIA.


※ MAX · I Design & Sourcing & Service Center:

Nasze centrum biurowe znajduje się w Narodowym Centrum Kultury w Szanghaju. Świadczymy usługi projektowe przez naszych starszych projektantów i oferujemy klientom pełne usługi łańcucha dostaw, w tym zaopatrzenie w akcesoria, rozwój produktów, produkcję OEM i zapewnienie jakości.


※ MAX · I Produkcja: ANHUI MAX · I PRINTING CO., LTD .:

MAX · I Wysokiej klasy warsztat, specjalizujący się w robieniu luksusowych opakowań i produktów ze sztucznej skóry, i znajduje się w prowincji ZHEJIANG, która jest 3 godziny jazdy od Szanghaju, 2 godziny pociągiem. I mieć fabrykę oddziałów w prowincji Anhui. Teraz mamy ponad 80 pracowników i mamy kompletne zestawy maszyn i urządzeń do drukowania offsetowego, drukowania sitodruku i brokatu, laminowania, UV, hot-stampingu, wklejania i wykrawania itp.


※ MAX · I Fabryki partnerów:

Mamy ponad 20 długoterminowych współpracujących dostawców surowców i akcesoriów w prowincji Jiangsu i Zhejiang. Pracujemy nad budową warsztatów posprzedażowych w małych miastach lub obszarach słabo rozwiniętych. Łączymy fabryki, aby nasza firma działała na wielką skalę, a przy wsparciu lokalnego Rządu, aby pomóc lokalnym pracownikom w znalezieniu pracy w ich rodzinnych miastach.

※ MAX · I Klienci:

Dzięki ponad 20 latom rozwoju i wzrostu, mamy teraz klientów takich marek, jak PAPER MAGIC GROUP, Lucky Angle Group, L'occitane, Fox, Laline, Marriotts, itp. Jesteśmy również certyfikowanym dostawcą do drukowania Disneya, Marvela i trolli produkty.

Szczegóły kontaktu
SHANGHAI MAX·I PACK&GIFTS CO. LTD.

Osoba kontaktowa: Miss. Nan Fang

Tel: 86-21-61170157-86

Faks: 86-21-61170157

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)